Pędzle akwarelowe

Te najwyższej jakości pędzle wyprodukowano z naturalnego, ręcznie wyprofilowanego włosia (z uszu bydlęcych). Włosie znajduje się w skówce aluminiowej, ciągnionej, eloksowanej, osadzonej na trzonku drewnianym, lakierowanym farbami akrylowymi w kolorze wiśniowym lub na trzonku woskowanym.
Pędzelki produkowane są w 2 rodzajach – okrągłe lub płaskie, oraz w 10 różnych rozmiarach (od numeru 0 do 16). Pędzle dostępne są w opakowaniach zbiorczych lub zestawach z eurozawieszką.

Pędzle szczecinowe

Te najwyższej jakości pędzle wyprodukowano z naturalnego, ręcznie wyprofilowanego włosia (szczecina dwukrotnie bielona). Włosie znajduje się w skówce aluminiowej, eloksowanej, osadzonej na trzonku drewnianym, lakierowanym farbami akrylowymi lub na trzonku woskowanym. W ofercie znajduje się 6 kolorów trzonków (żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski i czarny).
Pędzelki produkowane są w 2 rodzajach – okrągłe lub płaskie, oraz w 14 różnych rozmiarach (od numeru 0 do 24). Pędzle dostępne są w opakowaniach zbiorczych lub zestawach z eurozawieszką.

Pędzle plakatowe

Te najwyższej jakości pędzle wyprodukowano z naturalnego, koziego włosia. Włosie znajduje się w skówce aluminiowej, ciągnionej, eloksowanej, osadzonej na trzonku drewnianym, lakierowanym farbami akrylowymi lub na trzonku woskowanym. W ofercie znajduje się 5 kolorów trzonków (żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony i niebieski). Produkujemy również pędzelki z trzonkami z polistyrenu w różnych żywych kolorach.
Pędzelki produkowane są w 2 rodzajach – okrągłe (rozmiary 1, 3, 5) lub płaskie (rozmiary 2, 4, 6). Pędzle dostępne są w opakowaniach zbiorczych lub zestawach z eurozawieszką.

Pędzle artystyczne

Te najwyższej jakości pędzle (szczecinowe, akwarelowe, ceramiczne, retuszerskie i wiele innych), przeznaczone są dla profesjonalistów. Ich włosie zostało wyprofilowane ręcznie i umieszczone w skówce aluminiowej, ciągnionej, eloksowanej lub skówce mosiężnej niklowanej obsadzonej na trzonku drewnianym, lakierowanym. Pędzle szczecinowe i akwarelowe produkowane są jako półokrągłe, stożkowe lub płaskie. Pędzle ceramiczne produkujemy jako pędzle półokrągłe, stożkowe, płaskie lub skośne. Zamówienia realizujemy podług indywidualnych wytycznych odbiorcy.

projekt i realizacja: msoluton